לוכד נחשים

לוכד נחשים - אמנון הדברה לכידת נחשיםנתקלתם בנחש בחצר או בבית ומחפשים לוכד נחשים מקצועי שיפתור לכם את הבעיה? בחברת אמנון הדברת מזיקים צוות לוכדי נחשים מוסמך שיגיע אליך ללכוד את הנחש ולוודא שאין בית גידול בסביבה.

לכידת נחשים חשוב שתתבצע ע"י מקצוען אשר עבר הכשרה בתחום ויכול לתפוס נחשים ללא סיכונים רבים.

גיליתי נחש בחצר, מה עושים?

היתרון של לוכד הנחשים על אדם אחר הוא בהכרת סוגי הנחשים והבנה כיצד הנחש מתנהג. הלוכד יוכל לזהות את סוג הנחש לפי האורך שלו, הצבעים שלו ומאפיינים אחרים. כך יהיה ניתן לדעת האם הנחש ארסי או לא.

כל עוד עניין זה לא התברר, יש להניח שהנחש ארסי ולא לנסות לתפוס אותו ללא עזרת הלוכד.

יש ליצור קשר עם אמנון הדברות 1800-36-1111 וניידת לוכדי נחשים בדרך אליך.

איך לוכד נחשים מבצע לכידה?

בתחילה, יזהה הלוכד את סוג הנחש. אז ייקח חפץ ארוך או מקל מיוחד ללכידת נחשים לאחר מכן, יש להסיח את דעתו של הנחש עם המקל, ואז להרים את הזנב למעלה, כך שהחלק הקדמי של הנחש מונח על הקרקע. בכל זמן זה יהיה על הלוכד לשמור מרחק ולהיזהר מהנחש.

עתה על קצה המקל להיות מונח מתחת לפלג גופו העליון של הנחש, כדי להרים את הנחש מהקרקע. כך ניתן לשלוט טוב יותר בתזוזות שהנחש עושה ולמנוע ממנו להתקרב או להתקיף.

כעת כשהנחש התלפף סביב המקל, אפשר להניח אותו בתוך שק המתאים לכך. כדאי לשחרר את הנחש באזור טבעי מרוחק מהאזור בוא נמצא. אחרי הכול, נחשים עלולים להיות מזיקים אבל זכותם לחיות, והם תורמים בחיסול מזיקים אחרים כמו חרקים ועכברים.

לכידת נחש באמנון הדברות נחש מים בעת לכידה נחש בגינה
איתי משה לוכד נחשים מוסמך איתי משה לוכד נחשים מוסמך לכידת נחש על חם

איפה אנו מספקים את שרות לוכד הנחשים?

שרות לכידת נחשים בפריסה ארצית, לאמנון הדברת מזיקים סניף בצפון, במרכז וניידות טיפול הנמצאות בשטח ומטפלות בקריאות ללכוד נחשים מחצרות ובתי מגורים.

צרו קשר דרך האתר או חייגו 1800-36-1111

בקרו ושתפו אותנו

מוקד הזמנות ושרות לקוחות

הזמנת מדביר

משרד ראשי: 04-6944911/2

סניף ת"א: 03-5616313

סניף השרון: 050-5343111

דוא"ל: hadbarot@gmail.com

מיקומך באתר: לוכד נחשים