הדברה ומניעת מזיקים

הדברה לכל סוגי המזיקים כגון: ג'וקים, פרעושים, טרמיטים, חולדות, עכברים, נמלים, תולעים, עש וכל סוג של הדברה אחר. "אמנון הדברת מזיקים" לא רק מדבירים אלה עושקים בפעולות מניעה להפסקת המטרד המזיק, רשימת שרותי הדברה שלנו

הדברת ג'וקים הדברת טרמיטים הדברת פרעושים הדברת חולדות | הדברת עכברים הדברת נמלים הדברת קרציות הדברת תולעים הדברת עש הרחקת יונים לכידת נחשים

הדברת ג'וקים

הדברת ג'וקיםהדברת ג'וקים ותיקנים ללקוחות פרטיים:

אמנון חברה להדברה מבצעת הדברה משולבת לתיקנים,ג'וקים, ונמלים בבתים / דירות / ביניינים משותפים. הדברת ג'וקים מתבצעת ע"י ריסוס החלל בשילוב של מספר חומרי הדברה שנמצאו כאפקטיביים ביותר מניסיוננו, בהשמדה ומניעת הופעה חוזרת של תיקנים / נמלים.

אנו משתמשים בחומרים האיכותיים ביותר הקיימים בשוק בתחום ההדברת מזיקים, תוך שימת דגש מיוחד על רעילות נמוכה למניעת תופעות לוואי. כל אנשי השירות שלנו הינם בעלי הכשרה מיוחדת ואישורים לביצוע פעולות הדברה.

החברה מעניקה אחריות על תוצאות ההדברה
  • שנה למניעת הישנות של הופעת תיקנים בתוך המבנה [למעט תיקן גרמני]
  • שלושה חודשים למניעת הישנות של הופעת נמלים בתוך המבנה.

הדברת טרמיטים

הדברת טרמיטים

לאמנון הדברת טרמיטים נסיון מצטבר של 20 שנים בהשמדה והתמודדות עם נזקי טרמיטים, החברה מעניקה אחריות לטיפול בטרמיטים עד לפיתרון מוחלט של הבעייה.

טיפול בבית נגוע בטרמיטים:

ההתמודדות עם טרמיטים בבית נגוע הינה אחד הנושאים הבעייתיים ביותר עבור מדבירים. מכיוון שהטרמיטים חיים במושבות גדולות מאוד, זיהוי ויזואלי של נגיעות קלות של טרמיטים בבית מצביע כנראה על בעיה מורכבת ופעילות רוחשת שמתבצעת מתחת לפני השטח.

קרא עוד...

הדברת פרעושים

פרעושים, הדברת פרעושים, הדברה נגד פרעושיםבשנים האחרונות ישנה מגמת עלייה בהופעת פרעושים בעיקר בבתי קרקע ומכאן הצורך בשרות הדברת פרעושים מקצועי.

הפרעושים בעלי עמידות יחסית גבוהה לחומרי הדברה הקיימים כיום, מסיבה זו בסבירות גבוהה נדרש יותר מטיפול אחד לפתרון מוחלט של הבעיה. בהדברת פרעושים יש לשלב שני סוגים חומרי הדברה, הראשון פועל על הדרגות הבוגרות והשני פועל על הדרגות הצעירות (ביצים).

קרא עוד...

הדברת נמלים

הדברה נמלים, אמנון הדברת נמליםהדברה מקצועית של נמלים בבית ובחצר מבוצעת על ידי שימוש בפיתיונות למניעת נמלים והדברתם מהשטח.

בשנים האחרונות אנו ערים להתפשטות משמעותית של זני נמלים שונים בשטחים האורבניים. אם עד לא מזמן נמלים היו לרוב נחלת בעלי בתי קרקע, הרי שכיום הן מופיעות בכל מקום כולל בדירות ברבי קומות.

הדברת נמלים: מטרת הטיפול היא לפגוע בקן עצמו, קטילה של המלכה גורמת באופן ישיר לחיסולו של הקן (בדומה לדבורים). הקושי הגדול הוא באיתור הקן עצמו שיכול במקרים מסוימים להתקיים בעומקים גדולים, בחללים קשים להגעה או במרחקים גדולים יחסית מהבית, מה שמסבך את איתור הקן.

קרא עוד...

הדברה עכברים וחולדות

הדברה עכברים הדברת חולדותעכברים או חולדות בבית זה מטרד שגורם נזק ועלול להביא למחלות.

על מנת שנוכל להיפטר מעכברים, חולדות ומכרסמים בביתנו, אמנון הדברת מזיקים מביאה בפניכם שתי אופציות עיקריות לפיתרון הופעת חולדות / עכברים:

ביקור חד פעמי - מדביר מטעמנו יפזר קפסולות מיוחדות של רעל בחלל הנגוע. הרעל ימוקם באופן שלא יתאפשר מגע עימו למעט של המכרסמים (עכברים\חולדות). פעולה זו גורמת להרעלה של המזיקים, חסרונה המרכזי הוא בכך שאין ערובה לפיתרון מוחלט של הבעייה. חיסרון נוסף הוא שלא ניתן לשלוט על מקום מותו של המכרסם, כתוצאה מכך עלול להיגרם מפגע ריח.

קרא עוד...

הדברת קרציות

קרציות, הדברת קרציותהדברת קרציות בשטחים פתוחים / חללים סגורים. הריסוס יתמקד בשטחי מרבץ של בעלי חיים וחיות מחמד, אדמה חשופה ומקומות דגירה אידיאליים של הקרציות.

טיפול בקרציות בבית

בנוסף ניתן לשלב גם טיפול יעודי בחומרי הדברה לבעלי החיים בבית, מדביר מטעמנו יבצע טיפול על פרוות בע"ח לקטילת הקרציות והביצים שלהם. הדברת מזיקים אמנון מתמחים בהדברת קרציות, מניעת קרציות.

הדברת תולעים

הדברה לתולעי עץהדברת תולעי עץ

הדברת תולעים מזיקי עץ מורכבת מהדברה קונבנציונלית - ריסוס בחומרי הדברה. בשל הקושי הרב לרסס אזורים נסתרים ותעלות פנימיות בתוך הרהיטים, פיתרון של ריסוס אינו יעיל להשמדת הבעיה.

פעמים רבות אנו נתקלים בלקוחות שריססו בכוחות עצמם או קיבלו שירות הדברה לא מקצועי שכלל ריסוס הרהיט. במקרים אלו הבעיה אינה נפתרת והיא מופיעה שוב ביתר שאת לאחר תקופה קצרה. יתרה מכך בגלל שנוצר הרושם שהבעיה נפתרה אנו נתקלים בהרבה לקוחות שהבעיה החלה ברהיט מסויים ובשל טיפול לקוי התפשטה ליתר הרהיטים בבית.

קרא עוד...

הדברת עש

עש, טיפול בעשהדברת העש מתבצעת בשתי דרכים עיקריות:

ריסוס חללים נגועים באמצעות חומרי הדברה ושימוש באבוקת עשן באופן מבוקר במקרים קיצוניים בהם אין יעילות לריסוס.

מניעת עש

אמנון חברה להדברת מזיקים מתמחים בהדברת עש הבגד, הדברת עש המחסן, מניעת עש הבגד ומניעת עש המחסן.

קרא עוד...

לוכד נחשים

לוכד נחשים - אמנון הדברה לכידת נחשיםנתקלתם בנחש בחצר או בבית ומחפשים לוכד נחשים מקצועי שיפתור לכם את הבעיה? בחברת אמנון הדברת מזיקים צוות לוכדי נחשים מוסמך שיגיע אליך ללכוד את הנחש ולוודא שאין בית גידול בסביבה.

לכידת נחשים חשוב שתתבצע ע"י מקצוען אשר עבר הכשרה בתחום ויכול לתפוס נחשים ללא סיכונים רבים.

גיליתי נחש בחצר, מה עושים?

היתרון של לוכד הנחשים על אדם אחר הוא בהכרת סוגי הנחשים והבנה כיצד הנחש מתנהג. הלוכד יוכל לזהות את סוג הנחש לפי האורך שלו, הצבעים שלו ומאפיינים אחרים. כך יהיה ניתן לדעת האם הנחש ארסי או לא.

קרא עוד...

הרחקת יונים

הרחקת יונים, טיפול ביונים, סילוק יוניםהרחקת יונים הפך להיות צורך של ממש בשנים האחרונות ואנו עדים להתפשטות מסיבית של בעיית היונים בארץ. בשל גדילה של מקורות ההזנה שלהן ופיחות בכמות הטורפים הטבעיים, הפכה תופעת היונים למטרד משמעותי, שפוגע בדרכים שונות בציבור רחב.

היונים צמחוניות ועיקר מזונן זרעים וגרעינים אשר מצויים בשפע בשדות חקלאיים, רפתות, ממגורות, מאפיות, שטחים ציבוריים ועוד. כל אלו הופכים את שרותי הרחקת היונים לחיוניים ביותר.

קרא עוד...

בקרו ושתפו אותנו

מוקד הזמנות ושרות לקוחות

הזמנת מדביר

משרד ראשי: 04-6944911/2

סניף ת"א: 03-5616313

סניף השרון: 050-5343111

דוא"ל: hadbarot@gmail.com

מיקומך באתר: הדברה